Topka Invicta Hearth 840 Yatay baca valfli

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

840 Yatay ocak her şık iç mekana mükemmel uyum sağlar.

Ek bilgi

Ağırlık 125 kg
Boyutlar 846 × 480 × 465 mm
Material

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Topka Invicta Hearth 840 Yatay baca valfli” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.

Neden bu ürün?

Temiz cam
Temiz cam sistemi, camda tortu oluşumunu yavaşlatır. Camın üzerindeki hava beslemesi koruyucu bir perde oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gaz ve uçucu maddelerin yanmasını tetikleyerek camı duman ve kurum tortularına karşı korur.

Dekoratif kamin
Bir kasaya monte edilmek üzere tasarlanmış bir dizi dekoratif ocak. Yalnızca akıllı ve özgün tasarımıyla ön kapı görünür durumda kalır ve alevlerin görülebileceği sakin ve zarif bir çevre sağlar.
 
Aralıklı ve 3 saat uzun yanma
Ünite, aralıklı ve uzun yanma modu arasında geçiş yapabilir. Aralıklı mod, sık sık yeni ahşabın eklenmesini gerektirir. Özellikle yüksek performanslı ve çevreye saygılıdır. Düşük alevle genişletilmiş yanma modu, müdahale gerektirmeden 3 saat çalışma sağlar.
 
Nozul kanadı
Nozul valfi, ünitenin çekişini ayarlamak için kullanılabilir. Kontrolleri ünitenin kapısının altında bulunur. Dumanın dökülmesini önlemek için ünitenin kapısını açmadan önce meme kapağını açın.
 
Origin France Garantie (Made in France Garantisi)
Origine France Garantie, bir ürünün Fransa'da üretildiğini onaylayan tek sertifikadır. Bu etiketleme, bir denetimden sonra bağımsız bir kuruluş tarafından onaylanır. (Büro Veritas No.7208672). OFG ürünleri Fransa'da Invicta Group üretim tesislerinde üretilmektedir.
 
Yanma sonrası sistem
Yanma odasına önceden ısıtılmış havanın enjeksiyonu Arkadaki ek hava girişi, hidrokarbonların yüksek sıcaklıkta yok edilmesini sağlar. Tam yanma kirliliği azaltır.