More items from this sellerView All

Topka Invicta Grand Angle 700

Invicta
Kategoriler: , Stok kodu: P927073 Etiketler: ,

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Topka Invicta Grand Angle 700

Modern camı sayesinde bu ek, kamininize benzersiz bir tarz kazandıracak. İyice ısınacak ve yüksek performanstan yararlanacaksınız.

Cebri havalandırma ile sıcak havanın difüzyonu

Cihaz, bir anahtar aracılığıyla manuel olarak kontrol edilen 2 hızlı 2 eksenel türbin ile donatılmıştır. Türbinler 50°C’den itibaren otomatik olarak başlar.

Aralıklı ve uzun süreli yanma 3 saat

Cihaz alternatif olarak aralıklı modda veya uzun süreli yanma modunda çalışabilir. Aralıklı mod, sık sık odun tedariği gerektirir. Özellikle verimli ve çevreye saygılıdır. Düşük hızda uzun süreli yanma modu, müdahale gerektirmeden 3 saatlik bir çalışma süresi sağlar.

Menşei Fransa Garantili

Origine France Garantie etiketi, bir ürünün üretiminin Fransız menşeli olduğunu doğrulayan tek sertifikadır. Bu etiketleme, özellikle bir denetimin ardından bağımsız bir kuruluş tarafından doğrulanır. (Bureau Veritas No. 7208672). OFG ürünleri Fransa’da Invicta Group üretim tesislerinde üretilmektedir.

Brülör sistemi

Yanma odasına önceden ısıtılmış havanın enjeksiyonu. Arkadan ek hava girişi, hidrokarbonların yüksek sıcaklıkta yok edilmesini sağlar. Yanma tamamlandı ve kirlilik azaldı.

Geniş Açılı Dış Cam

Kapının dışına yerleştirilmiş, modern bir tarz ve alevlerin güzel manzarasını sunan ekran baskılı cam.

Temiz cam

Temiz cam sistemi camın kirlenmesini yavaşlatır. Pencerenin üst kısmındaki hava girişi koruyucu bir perde oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gazların ve uçucu maddelerin yanmasını tetikler, böylece camı dumana ve kurum birikmesine karşı korur.

Ek bilgi

Ağırlık 168 kg
Boyutlar 696 × 574 × 466 mm
Yanacak

Material

Renk

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Topka Invicta Grand Angle 700” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.