More items from this sellerView All

Soba Invicta Ove

Invicta
Kategoriler: Stok kodu: P614944 Etiketler: , ,

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Soba Invicta Ove

Ateşin yanında dinlenmek mi yoksa kanepede kıvrılmak mı istiyorsun? Ove, evinizi sıcacık bir kozaya dönüştürmek için mükemmel! Karşı konulmaz görünümü ve baştan çıkarıcı gücüyle Ove, yalnızca görünümüne güvenmekle kalmaz, aynı zamanda mükemmel performans vaat eder ve çevre dostudur.

Açıklama

Soba Invicta Ove

8 saat uzatılmış yanma

Ünite, daha fazla yakıt eklemeden veya başka bir harici müdahale olmadan 8 saat yavaş yanma modunda çalışabilir. Bu süreden sonra bir köz yatağı olacaktır. Bu, üniteyi yeniden yakmak için yakıtla yeniden doldurmak için yeterlidir.

Ayarlanabilir ikincil hava

İkincil hava, camı duman ve kurum birikintilerine karşı korur. Uçucu maddelerin yanmasını sağlar. Ayarlanabilir ikincil hava akışı, ünitenin çalışmasını yüksek çekiş koşullarına uyarlayabilir.

Temiz cam

Temiz cam sistemi, camda tortu oluşumunu yavaşlatır. Camın üzerindeki hava beslemesi koruyucu bir perde oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gaz ve uçucu maddelerin yanmasını tetikleyerek camı duman ve kurum tortularına karşı korur.

Origine France Garantie (Made in France Garantisi)

Origine France Garantie, bir ürünün Fransa’da üretildiğini onaylayan tek sertifikadır. Bu etiketleme, bir denetimden sonra bağımsız bir kuruluş tarafından onaylanır. (Büro Veritas No.7208672). OFG ürünleri Fransa’da Invicta Group üretim tesislerinde üretilmektedir.

Yanma sonrası sistem

Yanma odasına önceden ısıtılmış havanın enjeksiyonu Arkadaki ek hava girişi, hidrokarbonların yüksek sıcaklıkta yok edilmesini sağlar. Tam yanma kirliliği azaltır.

Ek bilgi

Ağırlık 167 kg
Boyutlar 550 × 1310 mm
Material

Yanacak

Renk

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Soba Invicta Ove” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.