More items from this sellerView All

Soba Invicta Kazan GA

Invicta
Kategoriler: Stok kodu: P610443 Etiketler: , ,

Talep Üzerine Fiyat

(1 reviews)

Açıklama

Soba Invicta Kazan GA

Serigrafi baskılı “büyük açı” (GA) bölmesine sahip Kazan ocağımız hem güçlü hem de şık. Kanatları, geliştirilmiş enerji verimliliği için genişletilmiş bir ısı transfer yüzeyi ile tasarlanmıştır.

Neden bu ürün?

 

Ayarlanabilir ikincil hava

İkincil hava, camı duman ve kurum birikintilerine karşı korur. Uçucu maddelerin yanmasını sağlar. Ayarlanabilir ikincil hava akışı, cihazın çalışmasını aşırı çekiş koşullarına uyarlamayı mümkün kılar.

Uzatılmış yanık 8 saat

Cihazın 8 saat boyunca yakıt doldurmadan ve harici müdahale olmadan yavaş yanmada çalışabilme özelliği. Bu sürenin sonunda bir köz rezervi bulunur. Yeniden başlatmak için cihazı yakıtla yeniden doldurmanız yeterlidir.

Made in France garantisi

Origine France Garantie etiketi, bir ürünün üretiminin Fransız menşeli olduğunu doğrulayan tek sertifikadır. Bu etiketleme, özellikle bir denetimden sonra bağımsız bir kuruluş tarafından doğrulanır. (Bureau Veritas No. 7208672). OFG ürünleri Fransa’da Invicta Group üretim tesislerinde üretilmektedir.

Temiz cam

Temiz cam sistemi camın kirlenmesini yavaşlatır. Pencerenin üst kısmındaki hava girişi koruyucu bir örtü oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gazların ve uçucu maddelerin yanmasını tetikler, böylece camı dumana ve kurum birikmesine karşı korur.

Yanma sonrası sistem

Yanma odasına önceden ısıtılmış hava enjeksiyonu Arka kısımdaki ek hava girişi, hidrokarbonların yüksek sıcaklıkta yok edilmesini sağlar. Tam yanma kirliliği azaltır.

Ek bilgi

Ağırlık 162 kg
Boyutlar 652 × 768 × 372 mm
Yanacak

Renk

Material

5.0 Average Rating Rated (1 Reviews)

Rated
100%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

Submit Your Review

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.

 1. Avatar Of Aghabala Mammadov

  Aghabala Mammadov

  Super

  Helpful (1) Unhelpful (0)

     Teknik Bilgiler

     Teknik Detayları