More items from this sellerView All

Soba Invicta Altara

Invicta
Kategoriler: Stok kodu: P610344 Etiketler: , ,

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Soba Invicta Altara

ALTARA, kusursuz bir tasarım ve olağanüstü verimlilik ile yapılmıştır. “Flamme” etiketiyle 7 yıldızla ödüllendirilen bu soba, uzun yıllar evinizde ışıl ışıl yanacak.

Neden bu ürün?

 

8 saat uzatılmış yanma

Ünite, daha fazla yakıt eklemeden veya başka bir harici müdahale olmadan 8 saat boyunca yavaş yanma modunda çalışabilir. Bu süreden sonra bir köz yatağı olacaktır. Bu, üniteyi yeniden yakmak için yakıtla yeniden doldurmak için yeterlidir.

Ayarlanabilir ikincil hava

İkincil hava, camı duman ve kurum birikintilerine karşı korur. Uçucu maddelerin yanmasını sağlar. Ayarlanabilir ikincil hava akışı, ünitenin çalışmasını yüksek çekiş koşullarına uyarlayabilir.

Temiz cam

Temiz cam sistemi, camda tortu oluşumunu yavaşlatır. Camın üzerindeki hava beslemesi koruyucu bir perde oluşturur. Önceden ısıtılmış hava cam boyunca itilir. Gaz ve uçucu maddelerin yanmasını tetikler, böylece camı duman ve kurum birikintilerine karşı korur.

Bağlanabilir

Odun sobasının taze hava girişinden dışarıya veya bir tarama alanına doğrudan bağlanabilir.

Vermikülit ile kaplı şömine

Çıkarılabilir vermikülit parçalarla kaplı ocak kutusu (yönlendirici, ocak plakası, yanlar ve taban plakası). Vermikülitin termal özellikleri, yanma kalitesini ve ünitenin performansını iyileştirir.

Yüksek ergonomik tutamak

Odun sobasını açmak için tutamağa yukarıdan aşağıya herhangi bir yere dokunulabilir.

Büyük kül haznesi
Origine France Garantie (Made in France Garantisi)

Origine France Garanti, bir ürünün Fransa’da üretildiğini onaylayan tek sertifikadır. Bu etiketleme, bir denetimden sonra bağımsız bir kuruluş tarafından onaylanır. (Büro Veritas No.7208672). OFG ürünleri Fransa’da Invicta Group üretim tesislerinde üretilmektedir.

Yanma sonrası sistem

Yanma odasına önceden ısıtılmış hava enjeksiyonu Arka kısımdaki ek hava girişi, hidrokarbonların yüksek sıcaklıkta yok edilmesini sağlar. Tam yanma kirliliği azaltır.

Ek bilgi

Ağırlık 135 kg
Boyutlar 450 × 1050 × 450 mm
Yanacak

Renk

Material

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Soba Invicta Altara” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.

Teknik Bilgiler

Teknik Detayları