More items from this sellerView All

Radiator Hotech Chagall Black

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Radiator Hotech Chagall Black

Chagall modeli, üzerinde bir daire bulunan dekoratif desenli bir dikdörtgen şeklinde yapılır. Birkaç marka paletinde sunulan Chagall radyatör tasarımı için farklı yüzeyler vardır.

YAPRAK KAPLAMALAR
Altın varakla tezhip , geçmişte objeleri ve sanat eserlerini ince bir altın tabaka ile kaplayarak süslemek için yaygın olarak kullanılan eski bir süsleme tekniğidir. Firavun maskeleri, Azizlerin haleleri, Versailles sarayının korkulukları ve tapınak kubbeleri; tarih bize altın yaprağın her zaman gücü, kutsalı ve lüksü mümkün olduğunca fazla ihtişamla tanımlamak için kullanıldığını öğretir: sadece altın yansımalarının iletebileceği bir şey.
Hotech , bugüne kadar uzman bir zanaatkarın hünerli işçiliğini gerektiren bu değerli yüzeysel bitişi çağdaş bir yaklaşımla geri aldı ve yeniden ziyaret etti ; en iyi parçalarına altın ışık vermek için.
Yaprak kesinlikle en prestijli bitiş olarak sunulur ; Hotech’in sadakatle aktarmaya devam ettiği, ancak daha da geliştirilebilir , binlerce yıl öncesine dayanan eski bir gelenek . Aslında, Hotech, yıllarca süren araştırma ve deneylerden sonra, laboratuvarda, altın yaprağı sabitleyen ve sıcaklık ve sıcaklıktaki güçlü, uzun süreli artışlara ve düşüşlere maruz kaldığında bile zamanla sabitlenmesini sağlayan özel bir reçine sentezledi. termal strese; ek olarak, aşınmaya ve solventlere karşı önemli ölçüde direnci de garanti eder.
Aynı özen ve dikkat , eşsiz tasarımların kullanıldığı modern tarz bağlamlarda mükemmel bir şekilde kullanılabilen gümüş varak ve bakır varaktan oluşan alternatif kaplamalara da gösterilmektedir. Kaplamanın zanaatkar ve sanatsal kalitesi hala çok takdir edilmektedir. Yaprak kaplamalı radyatör , ‘ lüks tasarımın ‘ nihai ifadesini temsil eder ; zamanla değerini korumaya ve artırmaya yönelik bir mobilya parçası; herhangi bir oda ve mimarinin seviyesini yükselten bir statü sembolü.

TEKNİK SONLANDIRMA

  • SATEN FINISH – Saten alüminyumun zarif cazibesi, tasarımcı ürünlerinde her zaman yeşil kalan bir özelliktir. Plakanın yüzeyi , özellikle sık kullanım sonucunda istenmeden radyatör üzerinde bırakılan parmak izlerine ve çiziklere karşı özellikle dayanıklı, hafif opak bir yüzey oluşturmak için cilalanmıştır .
  • DİKEY SATEN KAPLAMA – Dikey olarak saten alüminyum , metalin özelliklerini en iyi şekilde vurgulayan ve özellikle mimari ve tasarımda kullanılabilen yüzey cilalarından biridir. Plaka , yüzeyin düzgün ve hatasız olması için doğru ve sistematik bir fırçalama işleminden geçirilir, son derece parlak ve zarif bir doku elde edilir.
  • ÖLÇEKLER – ‘Ölçek’ dokusu, radyatörünüzü kişiselleştirmek için Hotech tarafından sunulan en modern ve orijinal kaplamalardan biridir. Bu zanaatkar işlemi , yüzeyi pürüzsüz bırakan ancak üst üste binmiş, neredeyse holografik benzeri, 3D şekiller varmış gibi algılanan düzenli ve tutarlı bir doku oluşturur.
  • YUMUŞAK FIRÇALANMIŞ KAPLAMA – Ürünlerin el işçiliğini ve zanaatkar doğasını vurgulamak için Hotech , aynı zamanda dengeli ve sade olan zengin ve heterojen bir yüzey kalitesi sunar . Metal işleme uzmanı olan yetenekli bir ustaya, ışığın ısıtma gövdesinin plakasına yansıma şeklini değiştirmek için yüzeyi düzensiz bir şekilde hafifçe parlatan bu yumuşak fırça cilası emanet edilmiştir.

ENDÜSTRİYEL ALU SONLANDIRMA
Bu bitiş, diğer standartlardan farklı olan özel bir üretim sürecinin sonucudur. Bu yenilikçi süreçle yüzeyin dokusu bir kişilik ifadesi yapar ; milyonlarca küçük kesim büyüleyici yansımalar yaratır ve aynı zamanda yumuşaktır. Malzemenin orijinal özellikleri değişmeden kalır; çünkü tüm özelliklerini sağlam tutmak için hiçbir şekilde işlenmez veya işlenmez.
Bu özel malzeme tüm HOTECH modellerinde geçerlidir.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Radiator Hotech Chagall Black” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.