More items from this sellerView All

Radiator Cinier Royal Miroir Gold

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Radiator Cinier Royal Miroir Gold

ROYAL Miroir, doğal pigment kaplama ile kaplanmış merkezi bir ayna ile kaplanmıştır.
Fransa tarihine saygı duruşunda bulunan ROYAL’ın süs heykeli, farklı dekoratif sanat tarzlarının ve 1700’den 1910’a kadar Fransız yaratıcı dönemlerinin bir karışımıdır.

TEKNOLOJİLER

  • Olycal® Stone: 7 yıllık araştırma ve geliştirmeden sonra, Atelier CINIER, Olycal® Stone’u geliştirdi: Olycal taş, üretimin ilk aşamasında kırılır ve ardından Cinier atölyesinde yeniden yapılandırılır ve ısının yüksek oranda yayılmasına izin veren özel patentli süreç. yeterlik.
  • Isıtma elemanı: HİDRONİK model (Avrupa standartları EN442-2, Cetiat laboratuvarı tarafından kontrol) veya ELEKTRİK modeli (CE elektrik).
  • Enerji tasarrufu: CINIER termostat, radyatörünüzün gücünü gerçek ihtiyaçlarınıza göre ayarlarken enerji ihtiyacınızı %20’ye kadar azaltabilir.
  • Daha fazla konfor: CINIER radyatör, termal ve radyan ısıyı yayarken, kömürleşmiş toz ve kirlilik oluşturmadan ısının eşit dağılımını sağlar. Ayrıca, ürünler kesinlikle gürültüsüz kalıyor.

KURULUM
2 kişi istiyor
Başlangıç ​​ve dönüş arasında 3 cm yükseklik farkı ile 20 cm merkezden merkeze mesafe – Talep üzerine bildirim ve bağlantı şemaları
Her bir CINIER radyatörle birlikte termostatik valf, ayar t’si ve esnek hortumlar standart olarak verilir.

Ek bilgi

Boyutlar 600 × 2200 mm

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Radiator Cinier Royal Miroir Gold” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.