Mimar

Mimar

ARANAN NİTELİKLER

İnşaat ve Mimarlık Fakültesi bölümlerinden mezun,

Tercihen Türkiye ya da Avrupa’da eğitim görmüş,

25-35 yaşları arasında erkek/kadın,

En az 5 yıl yurt içi/yurt dışı inşaat dekorasyon alanında deneyimli,

AutoCad ve 3dmax programlarını iyi derecede bilen,

Görüşme ve toplantı gerçekleştirebilecek ve raporlama yapabilecek şekilde iyi derecede İngilizce, Rusça ve Türkçe bilen,

Analitik düşünebilen, zaman yönetimi ve planlama yeteneği güçlü,

Yazılı ve sözlü iletişim dili güçlü,

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan adaylar değerlendirilecektir.

 

İŞ TANIMI

Hazırlanan üretim, montaj ve teslim planlarının, kurgulanıp deklare edilen teknik süreç senaryolarının, uygulanması, geliştirilmesi koordine ve kontrol edilmesi.

Pazarlama ve teknik departmanlarca yapılan çalışmaları  takip ederek şirketin teknik politika ve uygulamaların güncellenmesi.

Teknik personelin eğitimi için şirket genel politikalarına uygun uygulamaları gerçekleştirilmesi, gerekli bütün plan ve programların yapılması, uygulanması ve denetlenmesi.

Teknik departmanın personellerinin belirlenen hedeflere ulaşabilmeleri için gerekli tüm işlemlerinin koordineli olarak gerçekleştirilmesi.

Satış öncesi dizayn ve proje,  üretim aşamaları, montaj ve  teslim tamamlandıktan sonraki iş ve işlemlerinin yapılması için, ilgili departmanlar ile koordineli çalışarak müşteri memnuniyetinin en üst düzeyde tutulması.

Teknik iş ve işlemlerle ilgili analizlerini yaparak ve rakip ürünler hakkında da raporlar oluşturarak şirketin stratejilerinde gerekli revizyonların yapılmasının sağlanması.

Ürünlerimizin fiyat seyrini, stok durumumunu, satışı yapılacak malların temin ve teslim süreleriyle ilgili olarak satış, lojistik-muhasebe ve pazarlama departmanlarıyla koordineli çalışmaların yürütülmesi.

 

Lokasyon: Bakü / Azerbaycan

Alınacak Kişi Sayısı: 1

Yabancı Dil: İngilizce, Rusça ve Türkçe

Başvuru için;

a)- www.deluxekamin.com/careers/ sayfasını ziyaret etmenizi ve cv  göndermenizi  rica ediyoruz.

Veya

b)- hr@deluxekamin.com  adresine mail  ile cv göndermenizi rica ediyoruz.