More items from this sellerView All

Kamin Dimplex Danville Black

Dimplex
Kategoriler: , Etiketler: , ,

2750  3200 

(0 reviews)

Açıklama

Kamin Dimplex Danville Black

Geleneksel bir kaminin özelliklerini alan ve dört güzel yüzeyden biriyle birleştiren Danville, her türlü iç mekan planına uygun bir görünüm. Fantastik siyah kaplama, alanınız için benzersiz ve çağdaş bir odak noktası sağlayarak inanılmaz Optimyst efektlerini tamamlar.
Bu yangın, uzaktan kumanda ile çalıştırılabilir ve hatta tamamen gizli 2kW ısıtıcıdan bağımsız olarak kullanılabilir, yani tüm yıl boyunca yangının klasik hissinin tadını çıkarabilirsiniz.
Termostatik kontroller, oda belirli bir sıcaklığa düştüğünde ısı üretmek için ateşinizi ayarlayabileceğiniz anlamına gelir ve evinizde konforu korumaya yardımcı olur. Geleneksel estetik ve kolay kurulum ile iç kısım, herhangi bir iç mekanda görsel çekicilik sağlar.
Dimplex Optimyst serisi, yükselen ve tamamen üç boyutlu bir ateş efekti vermek için yakıt yatağı altı aydınlatmasıyla birlikte çalışan ultra ince bir su sisi oluşturmak için yerleşik ultrasonik teknolojiyi kullanan son teknoloji ürünüdür. Sonuç o kadar gerçek ki, düzenli olarak gerçek alevler ve dumanla karıştırılıyor.

 

Ek bilgi

Ağırlık 18 kg
Boyutlar 520 × 620 × 65 mm
Yanacak

Renk

Teknoloji

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Kamin Dimplex Danville Black” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.