More items from this sellerView All

Exodraft RSVG Baca fanı

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Exodraft RSVG Baca Fanı

Özellikle gazlı kaminler ve bireysel gazla çalışan kazanlar için geliştirilmiştir.

Baca fanı, dikey bir tahliyeye ve bir basınç kontrol anahtarı ve bir akış kontrolünden oluşan entegre bir izleme sistemine sahiptir. RSVG bacanın üstüne kurulur ve bacanın konumu, boyutu veya yüksekliğinden bağımsız olarak kontrollü bir vakum sağlar. Baca fanı hem yeni hem de mevcut kurulumlar için kullanılabilir.

RSVG, bir tahliye  sisteminin  parçasıdır ve  bir tahliye EFC21   kontrolüne bağlanmalıdır.

Tasarım

RSVG baca fanı, korozyona dayanıklı dökme alüminyumdan yapılmıştır ve sıcak ve aşındırıcı ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır. Baca fanı, 200 °C’ye kadar baca gazı sıcaklıklarına dayanmakta olup, yüksek verim sağlayan santrifüj çark ile teslim edilmektedir.

Baca fanı, özellikle yüksek sıcaklıklarda kullanım için geliştirilmiş, sürekli yağlanan bilyalı rulmanlara sahip, ısıya dayanıklı, kapalı bir asenkron motora sahiptir.

Motor, baca gazlarından korunacak şekilde yerleştirilmiştir ve özel bir soğutma pervanesi çarkı ile motorun sürekli soğumasını güvenli bir şekilde sağlayan soğutma havası yuvaları. Kablo ısıya dayanıklıdır ve gerilimi azaltır ve güçlendirilmiş hortum muhafazası ile korunur.

Bunların tümü, baca fanına yüksek çalışma güvenilirliği ve uzun bir hizmet ömrü sağlar.

Entegre güvenlik

Yerleşik baca fanı basınç kontrol anahtarı,   arıza emniyetli işlevi izleyen ilgili tahliye kontrolüne bağlıdır. Arıza güvenliği işlevi, baca çekişinin yeterli olup olmadığını izler. Aksi takdirde gaz beslemesi kapatılır ve gaz kaçağı önlenir.

Baca fanı, bakım ve onarım çalışmaları için kolayca erişilebilir olacak şekilde açılabilir ve parmakları ve kuşları korumak için paslanmaz güvenlik ağı monte edilmiştir.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Exodraft RSVG Baca fanı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.

Teknik Bilgiler

Teknik Detayları