More items from this sellerView All

Exodraft RSG Baca fanı

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Exodraft RSG Baca fanı

Bir egzoz bacası fanı RSG, baca ve baca boyunca kontrol edilebilir bir negatif basınç sağlar.
Fana, baca gazlarının hızını otomatik olarak ölçen, arıza emniyetli bir sistem yerleştirilmiştir. Gazlı cihaz yalnızca hız önceden ayarlanmış ve güvenli seviyeyi aştığında kullanılabilir. Arıza emniyetli sistem, gaz cihazından herhangi bir dökülmeyi ve ayrıca CO ve diğer zehirli gazların sızıntılarını önler.
Fan tipi RSG, dış duvara monte edilir ve böylece bacasız bir odaya bir gaz cihazının kurulmasını sağlar. Fanın gücü, 15 metreye kadar uzun yatay bacalara izin verecektir.

İnşaat

Fanlar, sıcak ve kirli ortamlarda çalışmak üzere özel olarak üretilmiştir ve baca çıkışında 180 °C’ye kadar sıcaklıklara dayanabilir.
Fanlar, baca gazlarındaki kire karşı çok dayanıklı bir santrifüj çark ile donatılmış, galvanizli sacdan yapılmıştır.
Fanlar, tamamen kapalı, asenkron bir motorla donatılmış olup, bilyalı rulmanlar ömür boyu mühürlenmiştir. Motor, yüksek sıcaklıkta güvenilir çalışma sağlamak için özel olarak yapılmıştır. Uluslararası IP54 (koruma sınıfı) ve F (yalıtım) sınıflandırmalarına göre yapılmıştır. Motor, motor gövdesinin içinde bulunur ve böylece baca gazlarından ayrılır.Elektrik bağlantısı, 200 °C’ye dayanıklı, ısıya dayanıklı silikon bir kablo ile sağlanır.
Baca fanındaki yerleşik basınç anahtarı , arıza emniyetli işlevi denetleyen uygun tahliye kontrol ünitesine bağlanmıştır. Gazlı cihaz ancak hava akımı önceden ayarlanmış ve güvenli seviyeyi aştığında kullanılabilir. Arıza emniyetli sistem, fan ve kontrolör doğru bir şekilde devreye alındığında cihazdan herhangi bir yanma ürününün dökülmesini önleyecektir. Yetersiz baca çekişi durumunda ısıtma cihazı kapatılacaktır.

Teknik Detayları

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Exodraft RSG Baca fanı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.