More items from this sellerView All

Exodraft RHG Baca fanı

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Exodraft RHG baca fanı

daha küçük gazlı kaminlerle birlikte kullanım için bir baca fanıdır. Baca fanı, yatay bir tahliyeye ve bir basınç kontrol anahtarı ve bir akış ölçerden oluşan entegre bir izleme sistemine sahiptir.

Baca fanı baca üzerine monte edilerek baca borusu ve bacada kontrollü bir vakum sağlar.

Baca fanı RHG160, bacanın konumu, boyutu veya yüksekliğinden bağımsız olarak optimum baca çekişi sağlar; bu çözüm hem yeni hem de mevcut kurulumlarda kullanılabilir. Baca fanı bir tahliye sisteminin parçasıdır ve  bir  tahliye  EFC21  veya EFC25 kontrolüne bağlanmalıdır.

Tasarım

RHG160, korozyona dayanıklı dökme alüminyumdan yapılmıştır ve sıcak ve aşındırıcı ortamlarda çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Baca fanı, 200°C’ye kadar baca gazı sıcaklıklarına dayanır. Baca fanı, özellikle yüksek sıcaklıklarda kullanılmak üzere geliştirilmiş, sürekli yağlanan bilyalı rulmanlara sahip, ısıya dayanıklı asenkron motorla çevrelenmiş bir santrifüj çarka sahiptir.

Exodraft-Rhg-Baca-Fan600X350

Motor, baca gazından korunacak şekilde yerleştirilmiştir ve bir soğutma plakası motorun sürekli soğumasını sağlar. Kablo, ısıya dayanıklıdır ve gerilimi azaltır ve güçlendirilmiş hortum muhafazası ile korunur.

Bunların tümü, baca fanına yüksek çalışma güvenilirliği ve uzun bir hizmet ömrü sağlar.

Dahili baca fanı basınç kontrol anahtarı, baca bacasını izleyen ilgili tahliye kontrolüne bağlıdır. Yeterli baca bacası yoksa gaz beslemesi kesilir ve gaz kaçağı önlenir. Baca fanı açılarak motora kolayca ulaşılabilir ve basınç kontrol şalteri kolayca ayarlanabilir.

 

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Exodraft RHG Baca fanı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.

Teknik Bilgiler

Teknik Detayları