More items from this sellerView All

Exodraft GSV Baca fanı

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Exodraft GSV baca fanı

Dikey tahliyeli bir egzoz fanıdır . Baca fanı bacanın üstüne monte edildiği için baca borusunda ve bacada bir vakum oluşur.GSV, büyük miktarda yağın kullanıldığı ve düzenli bir baca fanı için yüksek ve sürekli temizlik gerektiren uygulamalar için tasarlanmıştır.GSV, özel bir taban ve yağ tahliyesi için bir boru ile donatılmıştır. Sonuç olarak, baca fanından gelen fazla yağ, bir toplama tepsisine (isteğe bağlı aksesuar) veya başka bir toplama cihazına akar.Baca fanı bir  tahliye  sisteminin parçasıdır ve bir  tahliye kontrolüne bağlanmalıdır. 

Exodraft Gsv Baca Fanı

Tasarım

GSV baca fanları 250 °C’ye kadar sıcaklıklarda sürekli kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Baca fanı döküm alüminyumdan yapılmıştır; tüm vidalar ve cıvatalar paslanmaz çelikten yapılmıştır.GSV baca fanları, dökme alüminyumdan yapılmış bir santrifüj çark ile donatılmıştır ve tipik olarak güçlü emiş gerektiren büyük sistemlerde kullanılır.

Motor, baca gazından korunan, kalıcı olarak yağlanmış bilyalı yataklara sahip, ısıya dayanıklı, kapalı bir asenkron motordur.Özel bir soğutma kanadı çarkı ve soğutma havası yuvaları, motorun sürekli soğutulmasını güvenli bir şekilde sağlar.Kablo, ısıya dayanıklıdır ve gerilimi azaltır ve güçlendirilmiş hortum muhafazası ile korunur.Bunların tümü, baca fanına yüksek çalışma güvenilirliği ve uzun bir hizmet ömrü sağlar.

Baca fanı açılarak baca temizleyicisi bacayı kolaylıkla temizleyebilir. Tahliye açıklığında parmakları ve kuşları korumak için paslanmaz bir güvenlik ağı monte edilmiştir.

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Exodraft GSV Baca fanı” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.

Teknik Bilgiler

Teknik Detayları