More items from this sellerView All

Biokamin Planika Simple

Planika Fires
Kategoriler: , Etiketler: , ,

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Biokamin Planika Simple

Bu yuvarlak ve modern kamin hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur. Bu ürün en yüksek kalite standartlarına göre üretilmiştir. Paslanmaz çelik yapısı stabilite sağlar ve çıkarılabilir temperli cam silindir alevi herhangi bir hava darbesinden korur. Bu masa üstü kamin ile 3,5 saate kadar gerçek bir ateşin tadını çıkarabilirsiniz. Simple öncelikle dekoratif bir işlevi yerine getirdiğinden, ana ısı kaynağı olarak kabul edilemez. Ortalama ısıtma gücü yaklaşık 3kW’dır. Bu çelik kamin ile birlikte alevi ve kibritleri söndürmek için metal bir alet alacaksınız. Biyoetanol yakıtın dahil olmadığını lütfen unutmayın.

  • EV VE BAHÇE HEDİYE FİKRİ
  • DAYANIKLI, PASLANMAZ, HAVA KOŞULLARINA DAYANIKLI
  • EMİCİ SERAMİK ELYAF İLE DOLDURULMUŞ BRÜLÖR

TAŞIMA KOLAYLIĞI

Bu paslanmaz çelik şömine ile sert bağlantı gerekmez. Paketi açtıktan sonra, brülörü biyoetanol yakıtla doldurmanız, üzerine cam silindiri koymanız ve altın alevlerin tadını çıkarmak için yakmanız yeterlidir.

EN TEMİZ YANMA PROSESİ

Ekolojik biyoetanol ile çalışan bu paslanmaz çelik kamin, dumansız ve kokusuz bir yanma süreci sağlayarak doğayla uyum içinde çalışır.

GÜVENLİK ÖZELLİĞİ

Brülör, yüksek düzeyde emici seramik elyaflarla doldurulmuş olup, bu çelik şöminenin devrilmesi durumunda yakıt dökülmesi veya sızıntısı riski olmadığından yüksek düzeyde konfor ve güvenlik sağlar.

Teknik Detayları

 

Ek bilgi

Ağırlık 6,5 kg
Boyutlar 308 × 418 mm
Yanacak

Material

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Biokamin Planika Simple” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.