More items from this sellerView All

Biokamin Planika Dancing Flames

Planika Fires
Kategoriler: , Etiketler: ,

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Biokamin Planika Dancing Flames

Dancing Flames, göz alıcı meşe mantarı kaplamalı yuvarlak bir cam kamindir. Tüm mekanların mükemmel bir dekoratif unsuru olarak öne çıkacaktır. Brülör, alevi herhangi bir hava darbesinden koruyan bir cam tüp ile kapatılmıştır. Kompakt boyutu ve tam taşınabilirliği, bu cam şöminenin istenildiği gibi bir yerden bir yere taşınmasını kolaylaştırır.

  • EV VE BAHÇE HEDİYE FİKRİ
  • DAYANIKLI, PASLANMAYA KARŞI DAYANIKLI, HAVA KOŞULLARINA DAYANIKLI.
  • EMİCİ SERAMİK ELYAF İLE DOLDURULMUŞ BRÜLÖR

KULLANIMI KOLAY

Bu yuvarlak cam kamin, herhangi bir sert bağlantı gerektirmediği için tamamen kullanıcı dostudur. Dilediğiniz yere yerleştirebilir ve ihtiyacınız olduğu kadar taşıyabilirsiniz. Dans Eden Alevlerin tadını çıkarmak için brülörü biyoetanol ile doldurmanız ve kibritleri kullanarak yakmanız yeterlidir. Alevleri söndürmek için özel bir söndürme aleti kullanabilirsiniz.

ÇEVRE DOSTU

Bu masa üstü cam kaminin sürdürülebilir bitki bazlı biyoetanol ile çalıştırılması koşuluyla, dumansız ve kokusuz bir ısı formu sağlar ve duman oluşumuna katkıda bulunmaz. Dans Eden Alevler az miktarda ısı üretir ca. 2,5 kW. Evinizde veya dış mekan yaşam alanlarınızda ekolojik sıcak bir ortam yaratın.

HAVA TEMİZLEYİCİ

Hava temizleyici olarak etanol masa üstü şömine? Bu birçoğumuz için sürpriz olabilir. Ancak hava partikül hareketlerinin hızlı bir şekilde hızlanması, odanızdaki ısı ile sağlanır ve daha temiz hale gelir.

Teknik Detayları

Ek bilgi

Boyutlar 251 × 353 mm
Yanacak

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Biokamin Planika Dancing Flames” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.