More items from this sellerView All

Biokamin Planika Chantico

Planika Fires
Kategoriler: , Etiketler: , ,

Talep Üzerine Fiyat

(0 reviews)

Açıklama

Biokamin Planika Chantico

Chantico Glassfire, evinizin içinde veya dışında, istediğiniz her yerde dekoratif bir unsur olarak işlev görebilen yuvarlak, portatif bir masa üstü kamindir. Siyah paslanmaz çelik tabanı ve çıkarılabilir cam silindiri ile yüksek kaliteli yapı sağlanır. Bu masa üstü şömine ile 3,5 saate kadar gerçek bir ateşin tadını çıkarabilirsiniz. Bu masa üstü kamin setinde dekoratif taşlar, kibrit ve ateşi söndürmek için özel bir alet bulunmaktadır. Biyoetanol yakıtın dahil olmadığını lütfen unutmayın.

  • EV VE BAHÇE HEDİYE FİKRİ
  • DAYANIKLI, PASLANMAZ, HAVA KOŞULLARINA DAYANIKLI.
  • EMİCİ SERAMİK ELYAF İLE DOLDURULMUŞ BRÜLÖR

KULLANIMI KOLAY

Chantico Glassfire’ın kullanımı kolaydır. Gerçek bir ateşin tadını çıkarmak için yalnızca brülöre biyoyakıt dökmeniz ve ardından yakmanız gerekir. Elektrik gerekli değildir.

ÇEVRE DOSTU

Bu masa üstü şömine, baca veya baca gerektirmez ve bitki bazlı biyoetanol Fanola® ile çalışır. Temiz bir yanma süreci sağlar, alevleri dumansız ve kokusuzdur.

YANGIN RAHATLAMASI

Bu masa üstü şömine, kanıtlanmış sağlık yararları sunar. Yangın sadece kan basıncımızı önemli ölçüde düşürmekle kalmaz, aynı zamanda toplum yanlısı davranışlarımızı da önemli ölçüde etkileyebilir. Kükreyen bir aleve bakmak, zihniyetimizi yaratıcı ve rahat bir duruma getirebilir.

YANGIN DEKORASYONU

Etanol masa üstü şömine ile birlikte istediğiniz şekilde düzenleyebileceğiniz dekoratif beyaz taşlar elde edeceksiniz. İster teras masanızda mum yerine Chantico kullanmaya karar verin, ister romantik bir mekan düzenleyin, bu masa üstü şömine anılarınızı zenginleştirecek.

HAVA TEMİZLEYİCİ

Hava temizleyici olarak etanol masa üstü şömine? Bu birçoğumuz için sürpriz olabilir. Ancak hava partikül hareketlerinin hızlı bir şekilde hızlanması, odanızdaki ısı ile sağlanır ve daha temiz hale gelir.

Teknik Detayları

Ek bilgi

Boyutlar 251 × 361 mm
Yanacak

0.0 Average Rating Rated (0 Reviews)

Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%
Rated
0%

“Biokamin Planika Chantico” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You have to login to add images.